Slavnost sv. Cyrila a Metoděje u sv. Mikuláše 5. 7.

Vloženo: 30.8.2017

Slavnost sv. Cyrila a Metoděje u sv. Mikuláše 5. 7.

Nejenom, že tento den slavili sv. Cyril a Metoděj, ale u sv. Mikuláše byl důvod k oslavě ještě jeden. Do Znojma k nám přijel náš bývalý farník a nově vysvěcený stálý jáhen Ing. Radovan Jiřík, Ph.D. Ten měl pro nás připravenu svoji jáhenskou promluvu, poprvé u nás ve Znojmě. Pro nás všechny to byla velká radost, kterou jsme potom mohli Radkovi vyjádřit ještě při malém pohoštění, které bylo pro všechny připraveno u hlavního vchodu do kostela. Bylo milé se s Radkem po nějaké době opět vidět a popřát mu mnoho darů do jeho jáhenské služby. Velké díky patří také jeho rodině, manželce, dětem a rodičům, kteří ho na jeho cestě doprovázejí a pomáhají.

Foto: Radomír Muzikář / Člověk a víra

Slavnost sv. Cyrila a Metoděje u sv. Mikuláše 5. 7.Slavnost sv. Cyrila a Metoděje u sv. Mikuláše 5. 7.Slavnost sv. Cyrila a Metoděje u sv. Mikuláše 5. 7.Slavnost sv. Cyrila a Metoděje u sv. Mikuláše 5. 7.