Vloženo: 30.8.2017

Farní den 4. 6.

Opět po roce se naše farnosti setkali při společně prožitém odpoledni. Tentokrát se farní den odehrával v prostorách dominikánského kláštera. Byl připraven bohatý program nejenom pro děti, ale i dospělí mohli spočinout v příjemném stínu farního dvora. Kromě opisování Bible, kdy každý, kdo se na tom podílel obdržel certifikát, jako potvrzení, který verš opsal, mohli pod odborným výkladem degustovat dobrá vína, dát si kávu, limonádu a jiné dobroty, o které se postarali farníci, povídat si, nebo jen tak poslouchat hudbu skupiny Jazz hunters. Děti se mohly vyřádit na skákacím hradě, byly pro ně připraveny výtvarné dílničky, ze kterých si mohli odnést vlastnoručně vyrobené lampičky či různé drátkované ozdoby, různé hry. Jak se ukázalo střílení z luku zaujalo nejenom děti. :-) A aby farní den přinesl i něco pozitivního mimo naše farnosti, tak jeho součástí byl i misijní jarmark, na který zvláště ochotné farnice připravily mnoho vlastnoručních výrobků, které šly doslova na rvačku a než farní den skončil, bylo vše prodáno. Výtěžek, který byl 7 000 Kč, byl poslán na konto Papežských misijních děl dětí.

Velké díky patří všem, kteří se na krásně prožitém odpoledni podíleli jakýmkoli způsobem.

Foto: Radomír Muzikář / Člověk a víra

Farní den 4. 6.Farní den 4. 6.Farní den 4. 6.Farní den 4. 6.