Děkovná mše svatá novokněze P. Jaroslava Laštovičky 10. 7.

Vloženo: 27.7.2016

Děkovná mše svatá novokněze P. Jaroslava Laštovičky 10. 7.

P. Jaroslav prožil rok jako jáhen ve farnosti u kostelů sv. Mikuláše a sv. Kříže ve Znojmě. Primiční mši svatou sloužil 2. 7. v rodném Jimramově a my znojmáci jsme ho mohli jako novokněze přivítat za týden při děkovné nedělní mši svaté v chrámu sv. Mikuláše. A protože den před tím měl narozeniny i náš otec děkan, ani pro něho nechyběla kytička a přání.

Přistoupím k Božímu oltáři, k Bohu, který mě naplňuje radostí. Ž 43.4

Foto: Radomír Muzikář / Člověk a víra

Děkovná mše svatá novokněze P. Jaroslava Laštovičky 10. 7.Děkovná mše svatá novokněze P. Jaroslava Laštovičky 10. 7.Děkovná mše svatá novokněze P. Jaroslava Laštovičky 10. 7.Děkovná mše svatá novokněze P. Jaroslava Laštovičky 10. 7.