Svátek sv. Dominika 8. 8.

Vloženo: 31.8.2016

Svátek sv. Dominika 8. 8.

Na svátek sv. Dominika po slavnostní bohoslužbě, která se konala v kostele sv. Kříže za přítomnosti slovenského provinciála dominikánů P. Reginalda Slavkovského, bylo požehnáno nové zázemí kostela. Prostor mezi kostelem a klášterem, kde bylo zázemí pro úklid a WC,  si již vyžadoval úpravu a zmodernizování, tak aby to odpovídalo provozu kostela a akcím, které probíhají v sále kláštera. Prostory požehnal P. Tavel, který je profesorem a současným děkanem Teologické fakulty v Olomouci. Kromě nové úklidové místnosti a záchodů, zde byla vybudována i malá kuchyňka pro sál kláštera.

Foto: Radomír Muzikář / Člověk a víra

Svátek sv. Dominika 8. 8.Svátek sv. Dominika 8. 8.Svátek sv. Dominika 8. 8.Svátek sv. Dominika 8. 8.
Svátek sv. Dominika 8. 8.Svátek sv. Dominika 8. 8.