Primice novokněze Tomáše Šímy 2. 7.

Vloženo: 5.7.2014

Primice novokněze Tomáše Šímy 2. 7.

Ke slavení primiční mše sv. novokněze Tomáše jsme byli všichni pozváni do Obyčtova u Žďáru na Sáz. do poutního kostela Navštívení Panny Marie. Přivítal nás krásně vyzdobený kostel, kde všichni přítomní za modlitby růžence již nedočkavě očekávali svého novokněze. Slavnost byla krásná, důstojná, plná vděčnosti za nové povolání, kterou si každý z nás mohl odtud nést ve svém srdci s tím krásným Mariiným „Velebí má duše Pána…“ (J 20,28). Ať Pán stále P. Tomáše objímá svojí láskou a stále ho v jeho životě vede a naplňuje ho dary Ducha svatého.

Primice novokněze Tomáše Šímy 2. 7.Primice novokněze Tomáše Šímy 2. 7.Primice novokněze Tomáše Šímy 2. 7.Primice novokněze Tomáše Šímy 2. 7.