Pěší pouť do Pulkau Bründlkapelle 8. 5.

Vloženo: 2.7.2015

Pěší pouť do Pulkau Bründlkapelle 8. 5.

Opět jako každým rokem jsme se vydali na již tradiční jarní pouť k Panně Marii k našim rakouským sousedům. Ještě loni jsme putovali až na poutní místo ke Třem Dubům. Letošní rok jsme pouť zakončili na našem již tolik známém  poutním místě u mariánské kaple Bründl Kapelle (Studniční kaple) u Pulkau, která nás opět přivítala ve svém krásném lesním prostředí, kde jsme u Panny Marie prožili v pozdním odpoledni mši svatou. I když jsem tentokrát neušli mnoho kilometrů, jako ke Třem Dubům, určitě byla pouť posilou každému, kdo hledá u Panny Marie sílu a pomoc a probouzející se jarní příroda, kterou jsme také putovali, určitě povzbudila každého po dlouhé zimě nejenom na těle, ale i na duchu.

Pěší pouť do Pulkau Bründlkapelle 8. 5.Pěší pouť do Pulkau Bründlkapelle 8. 5.Pěší pouť do Pulkau Bründlkapelle 8. 5.Pěší pouť do Pulkau Bründlkapelle 8. 5.