Pekařská pouť u sv. Klementa Maria Hofbauera v Tasovicích u Znojma 18. 3.

Vloženo: 11.4.2017

Pekařská pouť u sv. Klementa Maria Hofbauera v Tasovicích u Znojma  18. 3.

V Tasovicích u Znojma se uskutečnila tradiční pekařská pouť ke svatému Klementu Mariu Hofbauerovi, místnímu rodákovi, redemptoristovi, spolupatronu měst Varšavy a Vídně a patronu všech pekařů a cukrářů. Mši svatou v kostele sv. Klementa celebroval P. MUDr. Mag. theol. Vojtěch Novák. Po ní následovala výstava a ochutnávka cukrářských výrobků.

Foto: Radomír Muzikář / Člověk a víra

Pekařská pouť u sv. Klementa Maria Hofbauera v Tasovicích u Znojma  18. 3.Pekařská pouť u sv. Klementa Maria Hofbauera v Tasovicích u Znojma  18. 3.Pekařská pouť u sv. Klementa Maria Hofbauera v Tasovicích u Znojma  18. 3.Pekařská pouť u sv. Klementa Maria Hofbauera v Tasovicích u Znojma  18. 3.