Květná neděle a Křížová cesta na Hradiště 9. 4.

Vloženo: 11.4.2017

Květná neděle a Křížová cesta na Hradiště  9. 4.

Vstupujeme do Svatého týdne. Ježíš přijíždí na oslátku, davy ho vítají, On ví, co ho čeká a přesto to nevzdává, ale daruje se každému z nás.

"Zachraň nás svým křížem, vysvoboď nás svým vzkříšením, Ježíši Kriste, Spasiteli světa!"

Foto: Radomír Muzikář / Člověk a víra, Lukáš Muzikář

Květná neděle a Křížová cesta na Hradiště  9. 4.Květná neděle a Křížová cesta na Hradiště  9. 4.Květná neděle a Křížová cesta na Hradiště  9. 4.Květná neděle a Křížová cesta na Hradiště  9. 4.