Vloženo: 10.12.2015

Kněžské svěcení Lubomíra Řiháka 27. 6.

Jáhen Luboš, který celý rok vykonával svoji jáhenskou službu u nás ve Znojmě, přijal v tuto sobotu z rukou brněnského biskupa Mons. Vojtěcha Cikrleho v katedrále sv. Petra a Pavla kněžské svěcení. Pro jáhna Luboše to byl určitě velmi šťastný den, protože jeho cesta ke kněžství byla velmi dobrodružná, dlouhá, zcela jistě vytoužená, plná hledání a vymodlená.

Spolu s otcem Lubošem bylo vysvěceno ještě dalších 7 novokněží, mezi nim i rodák z nedalekého Bezkova u Znojma Marek Coufal.

Foto: Vít Kobza

Kněžské svěcení Lubomíra Řiháka 27. 6.Kněžské svěcení Lubomíra Řiháka 27. 6.Kněžské svěcení Lubomíra Řiháka 27. 6.Kněžské svěcení Lubomíra Řiháka 27. 6.