Vloženo: 5.1.2019

„Ježíš je chléb života“ – setkání prvokomunikantů na Petrově 27. 9.

Již druhým rokem se děti, které byly u prvního sv. přijímaní mohly těšit na setkání s otcem biskupem v katedrále na Petrově. Ráno jsme vyrazili společně s ostatními dětmi děkanátu směr Brno. Cesta nám vesele ubíhala za zpěvu písní a než jsme se nadáli vystupovali jsme u katedrály. Po prvním rozkoukání nás čekala mše svatá s otcem biskupem. Po celý den byl pro děti připraven bohatý program, při kterém se mohly setkat s několika svatými, ověřit si svoje znalosti, zasoutěžit si. Vrcholem byla společná adorace, při které byl předán otci biskupovi společně vytvořený dárek, děti si zazpívaly hymnu, která pro tuto příležitost vznikla a šťastni a unaveni jsme se v pozdním odpoledni vraceli domů.

„Ježíš je chléb života“ – setkání prvokomunikantů na Petrově 27. 9.„Ježíš je chléb života“ – setkání prvokomunikantů na Petrově 27. 9.„Ježíš je chléb života“ – setkání prvokomunikantů na Petrově 27. 9.„Ježíš je chléb života“ – setkání prvokomunikantů na Petrově 27. 9.