Vloženo: 20.3.2015

Jednodenní postní duchovní obnova pro mládež 7. 3.

Postní doba nám nabízí čas obrácení našeho srdce směrem k Bohu a očištění našeho nitra od všeho špatného, co nás od Boha vzdaluje. K tomu nám mohou napomoci duchovní obnovy, kdy máme prostor pro vnitřní ztišení, naslouchání, setkání s Bohem ve svátosti smíření, duchovním rozhovorům, prožití mše svaté,adoraci.

O tom, jak svoji duchovní obnovu prožívali mladí našich farností, nám napsali:

„Duchovní obnovu jsme prožili v hezkém rozpoložení, zamysleli jsme se nad tím, zda-li jsme opravdu naplněni Boží láskou. A jestli jdeme po správné cestě k Bohu. Hned ze začátku nám "zvedla" náladu pohřební mše sv. za řeholní sestru Anežku. Poté jsme si vychutnali lahodný oběd, měli jsme ještě krátkou promluvu k tématu a poté jsme ukončili naše obnovování adorací a někdo i zpovědí.“

Jednodenní postní duchovní obnova pro mládež 7. 3.Jednodenní postní duchovní obnova pro mládež 7. 3.Jednodenní postní duchovní obnova pro mládež 7. 3.Jednodenní postní duchovní obnova pro mládež 7. 3.