Farní den znojemských farností 16. 5.

Vloženo: 2.7.2015

Farní den znojemských farností 16. 5.

Už téměř necelý rok naše farnosti prožívají jedno společenství. O to více jsme toužili prožít spolu letošní farní den, abychom se i při takto neformálních setkáních mohli více poznat a prožít společně strávené chvíle nejenom při liturgii, ale třeba jen tak si spolu popovídat, dát si něco dobrého na zub či jen tak posedět spolu u kávy. Ti zdatnější se opět vydali vlakem s dětmi do Citonic a odtud pěšky lesem na Hradiště, kde farní den probíhal na farní zahradě za kostelem. Jako každé správné setkání jsme nejdříve započali odpoledne spolu s Pánem při mši svaté a po té se každý mohl občerstvit na farní zahradě připravenými dobrotami od našich farníků. Kromě dobrot si ale také každý mohl najít to správné odreagování ve formě různých aktivit, které byly připraveny jak pro malé děti v podobě různých her či divadélka Cililink, tak i pro starší, kteří mohli posedět např. při hudbě. A protože právě probíhalo Mistrovství světa v hokeji a naši muži si nemohli nechat ujít důležitý zápas naší hokejové reprezentace, který probíhal právě toto odpoledne, tak jim byl zprostředkován zápas díky internetu i na farní zahradu, takže mohli fandit všichni společně. Bylo to příjemně strávené odpoledne, které určitě přispělo k nejednomu krásnému setkání.

Farní den znojemských farností 16. 5.Farní den znojemských farností 16. 5.Farní den znojemských farností 16. 5.Farní den znojemských farností 16. 5.