Vloženo: 17.5.2014

Den matek 11. 5.

Měsíc květen je měsícem maminek. Především celý měsíc patří naší nebeské mamince Panně Marii. Ale vždy druhá neděle v měsíci patří všem našim maminkám, kterým máme a můžeme děkovat za jejich neskutečnou lásku, obětavost a vydanost. Také děti v našem kostele připravily pro všechny naše maminky překvapení. Při jejich malé nedělní školičce, která probíhá vždy na faře během kázání, si pro maminky nacvičily písničku a vlastnoručně jim vyrobily papírové kytičky. Na závěr mše svaté, těsně před požehnáním, potom všechny maminky překvapily, když jim společně písničku zazpívaly a každá maminka dostala od nich kytičku. I když jsou malincí, už umí ukázat, jak do našeho velkého farního společenství patří a určitě přinesly radost nejenom maminkám, ale všem, kteří je mohli vidět a slyšet. Však také jejich výkon byl náležitě odměněn potleskem.

Den matek 11. 5.Den matek 11. 5.Den matek 11. 5.Den matek 11. 5.