Děkovná mše sv. novokněze P. Tomáše Šímy 7. 7.

Vloženo: 5.8.2014

Děkovná mše sv. novokněze P. Tomáše Šímy 7. 7.

Jak bývá u nás ve farnosti zvykem, každý novokněz, který u nás vykonával roční jáhenskou službu, se s námi rozloučí slavnostní děkovnou mší svatou. Ne jinak tomu bylo u P. Tomáše. Všichni jsme se těšili na jeho „znojemskou primici“ , i když to pro nás znamenalo zároveň i loučení. P. Tomáš odchází na své první kněžské místo do Letovic a tak mu především děkujeme za jeho službu u nás a vyprošujeme mu stálé Boží vedení a dary Ducha sv. do jeho kněžského života.

Děkovná mše sv. novokněze P. Tomáše Šímy 7. 7.Děkovná mše sv. novokněze P. Tomáše Šímy 7. 7.Děkovná mše sv. novokněze P. Tomáše Šímy 7. 7.Děkovná mše sv. novokněze P. Tomáše Šímy 7. 7.